İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan Kpop İdolü 2021

Bu makalede İnstagram’da en çok takipçisi olan Kpop idolü hangisi sizlere bunu açıklayacağız.

Instagram, dünyada en çok kullanılan beş sosyal ağdan biridir. Ve bu nedenle, en sevdiğimiz idollerin yeteneklerini, projelerini, hayatlarından kesitlerini ve tabii ki büyüleyici görsellerini paylaşmaları için en iyi yollardan biri haline geldi.

Bu nedenle Instagram’da en çok takipçisi olan idolleri keşfedeceğiz. 

İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan Kpop İdolü:

10. Girls’ Generation’dan Taeyeon

Taeyeon, Girls’ Generation’ın sadece lideri, baş sesi ve en yaşlı üyesi değil, aynı zamanda 12 yıllık başarılı bir kariyere sahip bir tür efsanesi olarak kendini kanıtladı.

Popülaritesi muazzam! Ve 14.1 milyondan fazla takipçisi olan Instagram hesabında gösteriliyor. ✨

İLGİLİ: BTS’ye Nasıl Mektup Gönderilir (Güncel 2021)

9. GOT7’dan Jackson

2014 yılında GOT7 ile çıkışından bu yana Jackson Wang, dürüst kişiliğiyle herkesin kalbini çaldı. Nazik jestlerine ve karşı konulmaz görsellerine aşık olmamak mümkün değil. 🙈

Ayrıca yeteneği tartışılmaz. Solo sanatçı olarak çıkış yapmaya bile çok yakın. Bu idolün Instagram’da kaç takipçisi var? 16 milyon.

8. EXO’dan Baekhyun

Baekhyun sosyal medyada her zaman çok aktif olmuştur. Öyle ki, YouTube kanalının 2,27 milyon abonesi varken, Instagram hesabının 16,2 milyon takipçisi var.

Genellikle YouTube’da vloglar yayınlar, ancak Instagram’da özçekimler, videolar, arkadaşlarıyla fotoğraflar ve SuperM gibi yeni projelerinin bazı önizlemeleriyle hayranlarını memnun eder.

7. BIGBANG’den G-Dragon

G-Dragon’un 2018’in başlarında başlayan askerlik hizmeti nedeniyle hesap etkinliği neredeyse sıfır. Ancak yine de Instagram’da en çok takipçisi olan idollerden biri olmaya devam ediyor.

Evet, K-Pop Kralı’nın dönüşünü bekleyen 17.1 milyondan fazla takipçi var. 👑

6. EXO’dan Sehun

Sehun, EXO’nun en genç üyesi olabilir ama her zaman çekici olduğu inkar edilemez. Ve bu çekiciliğin bir kısmı, inanılmaz görselleri ile Instagram’daki her gönderide görülebilir. Bir selca, arkadaşlarınızla bir fotoğraf veya evcil hayvanınız Vivi’nin bir fotoğrafı olması fark etmez.

Sehun’un Instagram’ından kaç takipçinin keyif aldığını biliyor musun? 17.8 milyon.

5. EXO’dan Chanyeol

Chanyeol sadece en çok takipçisi olan EXO üyesi değil, aynı zamanda Instagram’da en çok takipçisi olan erkek idol. 😱 Sırrınız nedir? Herkes, grubun diğer üyelerine tavsiyelerde bulunduğu noktaya kadar, bu sosyal ağı nasıl kullanacağını kesinlikle bildiğini söylüyor.

Ve 19,5 milyon takipçisi ile kesinlikle birçok tavsiyesi var.

4. BLACKPINK’ten Jisoo

BLACKPINK biasınız Jisoo ise, onun Instagram profili sizin için cennet olacak. Onun dünyayı dolaşmasını izleyebilir, özel tasarım şovlara katılabilir ve dünya turu deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

En iyi yanı, Jisoo’nun kişiliğinin farklı yönlerini keşfedebilir ve onu biraz daha tanıyabilirsiniz. Hesabının 19.7 milyondan fazla takipçisi var. 💖

İLGİLİ: HyunA Dövmeleri ve Anlamlarını Keşfedin

3. BLACKPINK’in Rose

Durumda sizin önyargı olduğunu Jisoo değil ama Pembe, merak etmeyin! Rosé son derece aktif ve BLACKPINK’in bir parçası olarak yaşadığı deneyimlerin yanı sıra sürekli olarak hayatından kesitler paylaşıyor.

Ayrıca, dünya onun uzun zamandır beklenen solosu için can atıyor. 20,9 milyon takipçi seni bekliyor! 😳

2. BLACKPINK’ten Jennie

Jennie, 23,1 milyonun biraz üzerinde olan Instagram’da en çok takip edilen ikinci idol. Gerçek şu ki, her gönderi inanılmaz görselleriyle şaşırtıyor. Ve bu bir yalan gibi görünüyor, ancak her fotoğraf bir öncekini geçiyor. 😍

Jennie’nin profilinde seyahatlerinin, önemli dergilerde yer aldığı zamanların ve hepsinden önemlisi BLACKPINK ile olan deneyimlerinin fotoğraflarını bulabilirsiniz.

1. BLACKPINK’ten Lisa

Lisa, Instagram’ın tartışmasız kraliçesi olarak taç giydi. 👑 Sadece en çok takipçisi olan kadın idol değil, genel olarak bu sosyal ağda en çok takipçisi olan K-Pop idolü.

Lalisa’nın, BLACKPINK’in güzel ve karizmatik maknaesinden yeni güncellemeler için her zaman çok istekli olan 27.9 milyon takipçisi var.

Siz de arkadaşlarınızla paylaşmaya cesaret ediyor musunuz? Kolaylık için size bıraktığımız düğmeleri kullanın.