G-Dragon ve Jennie Sevgili Mi? Tüm Dedikodular

Bugün sizlerle G-Dragon ve Jennie Sevgili Mi sorusunu yanıt arayacağız.

Dispatch, uzun süredir söylentileri olan (ve umut edilen) bir çift hakkında yeni bir makalede konuştu: BIGBANG G-Dragon’dan G-Dragon ve BLACKPINK’ten Jennie, bir yılı aşkın süredir birlikteler.

Dispatch, G-Dragon ve Jennie’nin gizlice buluştuğunu bildirdi ve onları uzun süre takip ettikten sonra, ikisinin sık sık ev randevusu olduğunu yazdılar.

Dispatch’e göre, Jennie günlük aktiviteleri bittikten sonra G-Dragon’un evini her gün ziyaret ediyor. Bir toplantıdan sonra eve döndü (böylece geceyi GD ile kalmıyordu).

Dispatch, G-Dragon ve Jennie arasındaki ilişkinin YG Entertainment içinde yaygın olarak bilinen bir sır olduğunu söyledi.

İLGİLİ: Jennie Hakkında Bilgiler 2021 Güncel Tüm Gerçekler

Jennie (BLACKPINK) ve GD (BIGBANG): Aşkları hakkında ne zamandan beri dedikodu yapılıyor?

Tanınmış Kore tabloid dergisi Dispatch, Blackpink’ten Jennie ve Bigbang’den G-Dragon’un yaklaşık bir yıldır birlikte olduğunu belirterek birçok YG hayranının hayalini gerçekleştirdi.

Çiftin ilişkisi, Jennie ve G-Dragon’un ilk kez 2012’de, Jennie’nin hala bir stajyer olduğu ve BLACKPINK’in çıkışından dört yıl uzakta olduğu zaman bir araya gelmesiyle yaygın olarak biliniyor.

Aslında ikisi, G-Dragon’un Jennie’nin kadın kahramanı ve rapçinin aşkının nesnesi olduğu ‘That XX’ adlı müzik videosuyla tanıştı. Kamera arkası görüntüleri, ikilinin birlikte gülümsediğini ve oldukça iyi anlaştığını gösteriyor. O zamanlar Jennie ile birlikte 20 yaşında bir stajyerdi, GD zaten iyi biliniyordu ve ondan sekiz yaş büyüktü ve ona akıl hocalığı yaptı: “Kameralar her zaman her yerde seni takip edecek. Buna alışman gerekecek, ”diyor ona akıllıca.

Sadece bir yıl sonra, Jennie tekrar bir G-Dragon parçasında göründü, bu sefer “Coup d’etat” albümünün parçası olan ‘Black’ MV’sinde şehvetli. Jennie sadece oyunculuk değil, aynı zamanda şarkının baş kadın sesidir. İkili ayrıca Eylül 2013’te Inkigayo şovunda birlikte performans sergiledi ve G-Dragon da Instagram’da Jennie ile bir fotoğrafını “With J #black” başlığıyla paylaştı.

Tanıdığımız bir sonraki buluşma Mayıs 2020’de, güneş gözlüğü markası ‘Gentle Monster’ ile iş birliğini Instagram’da canlı yayında açıklayan Jennie ile gerçekleşti. O canlı yayında yapımcı Teddy, kayıt stüdyosunda başka bir ünlünün dolaştığını açıkladı: “Evde Bay G-Dragon var.” Bunu, GD’nin garip bir dans hareketiyle karşılık verdiği kızlardan alkış aldı.

Söylentiler doğruysa, Mayıs 2020’de ikisi zaten birkaç aydır nişanlıydı: Canlı GD’de Jennie’nin koleksiyonundaki gözlükleri denediğini ve “Ah, bana çok yakıştılar” dediğini ve Jennie’nin soğuk bir şekilde yanıt verdiğini görüyoruz: “Yaptım. herkes için güzel olacak bir şekilde.”

Bu yeni çift hakkında ne düşünüyorsunuz?