CLC Yeeun Boy, Kilo, Sevgilisi ve Profil Bilgileri

Bugünkü bölümümüzde size CLC Yeeun hakkında eğlenceli gerçekleri ve bilgileri getirdik! “Good Girl” programıyla rap becerileri ve sahnedeki varlığıyla daha da fazla dikkat çeken Yeeun, üyeler tarafından sadık, çalışkan, duruma geniş bir bakış açısına sahip, her zaman insanları izleyen biri olarak tanımlanıyor,ayrıca yaşına göre çok olgun biri! Onun hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istediniz? Öyleyse, iyi okumalar!

CLC Yeeun Boy Kilo Tüm Profil

– Sahne adı: Yeeun
– Doğum adı: Jang Ye Eun
– Pozisyon: Ana rapçi, Destek vokalist
– Doğum tarihi: 10 Ağustos 1998
– Burç: Aslan
– Boy: 166 cm 
– Kilo: 49 kg
– Kan Grubu : B
– Instagram: @yyyyeeun
– TikTok: @yeeun810
– Slogan: Sadece bir kez yaşarsın, hadi mutlu yaşayalım!

İLGİLİ: CLC Sorn Boy, Kilo, Nereli ve Hakkında Tüm Bilgiler

CLC Sorn Hakkında Bilgiler

– Memleketi Dongducheon, Gyeonggi Eyaleti, Güney Kore
– G.NA tarafından “Secret”, BTOB tarafından “Beep Beep” ve Highlight tarafından Dongwoon tarafından “Kimishika” için MV’lerde yer aldı.
– NCT’den Jeno ile “The Show” programının sunuculuğunu yaptı.
– Yeeun “Good Girl” programına katıldı.
– Yeeun, birkaç CLC şarkısının sözlerini yazmaya katıldı.
– Ehliyeti var.
– Uzmanlıkları Japonca ve yemek pişirmek.
– Güçlü yönlerinden birinin her şeyi çabucak özümsemesi olduğunu düşünür.
– Kendisini temsil ettiğini düşündüğü bir hayvan yavru kaplandır.
– Kişiliğini dürüst, biraz utangaç ve neyi sevip neyi sevmediği konusunda çok net olarak tanımladı.
– Ailesi onun adını “Jang Yeeun” seçti. Ablasının adının son heceleri ile kendisininkinin bir araya getirilmesinin annesinin adını oluşturduğunu açıkladı.

– Hayranların mektuplarını her okuduğunda mutlu oluyor.
– Aktris Kim Jiwon ile arkadaş olmak istiyor.
– Yeeun, SONAMOO’dan NewSun, PENTAGON’dan Yuto, Hongseok, Shinwon ve Hui ile arkadaş.
– Müzik dinleyerek veya kendinize zaman ayırarak stresi azaltır.
– Yanaklarını şişirme, saati ve fancafe’yi kontrol etme, bacak bacak üstüne atma ve ailesini arama alışkanlığı var.

İLGİLİ: CLC Yujin Hakkında Tüm Güncel Bilgiler
– En mutlu olduğu an, uykuya dalıp günü bitirmeden hemen önceki andır.
– Hobileri yemek yapmak, dizi, film ve varyete programları izlemek, canı ne isterse onu yapmaktır.
– Yeeun, izin günlerinde istediklerini yapmak ve yeni hobiler denemek için zamanı kullanmaya çalıştıklarını söyledi.
– Yeeun seyahat ederken her zaman yanında hoparlör taşır, böylece müzik dinleyebilir veya film izleyebilir ve daha iyi bir ruh hali ayarlayabilir.
– Genellikle boş günlerini evde manga okuyarak, şirkete giderek ders almak için ya da sevdikleriyle buluşup konuşmak ve yemek yemek için harcıyor.
– Yeeun, yorulduğunda düşünceleriyle baş başa kalmasının zaman aldığını söyledi. Ayrıca birlikte yaşarken diğer üyelerle konuşmanın da yardımcı olduğunu söyledi.

– Nicki Minaj’ın hayranı.
– Hava yogası yapmayı sever.
– Yeeun animasyonları ve korku filmlerini sever.
– Yemek pişirme, egzersiz, dil, drama ve hayranlarla ilgileniyor.
– Ramyeon, kızarmış pilav ve bisküvi pişirme konusunda kendine güvenir.
– En sevdiği Chuseok yemeği japchae ve yengeç.
– En sevdiğin renkler yeşil, mavi ve siyah.
‘Bütün güzel şeyleri toplamayı sevdiğini söyledi.
– Bir süper gücüm olsaydı, ışınlanabilmeyi isterdim.
– En sevdiği yiyecekler tteokbokki, ızgara kaburga, baharatlı yiyeceklerin yanı sıra karpuz ve tatlıdır. 
– Park Won’dan “All My Life” ve “The Animated Castle”dan “Merry Go Round of Life” şarkılarını seviyor.
– Lotus kökü, patlıcan, tavuk derisi gibi “tuhaf” dokuya sahip yiyecekleri sevmeyin.
– En sevdiğiniz mevsim, baharın yaza, yazın sonbahara dönüştüğü zamandır.
– Çalma listesinde çok fazla IU şarkısı var çünkü kalbini hareket ettiren şarkıları seviyor.
– Yeeun, uzun zamandır hayalinin şarkıcı olmak olduğunu söyledi. Ama ondan önce polis memuru ya da uçuş görevlisi olmak istiyordu.

– Yeeun okulda arkadaşlarının şarkı söylediğini veya kendi aranjmanlarıyla performans sergilediğini veya müzik aletleri çaldığını gördüğünde her zaman büyülendiğini söyledi.
– Şarkıcı olmak istemesinin nedeni sorulduğunda Yeeun, çocukluğundan beri dans etmeyi sevdiğini söyledi ve insanlar onun iyi olduğunu söyledi. Yavaş yavaş, bununla daha fazla ilgilenmeye başladı ve şarkıcı olmak istedi.
– Stajyer olmak ve CEO’nun da katıldığı bir değerlendirme sırasında Yoo Mirae’nin “Black Hapiness” şarkısını söylemesi hayatında bir dönüm noktası oldu.
– Yeeun’un stajyer benliğine söyleyeceği tek şey “ne istersen onu yap” olur.
– En unutulmaz doğum günlerinden biri 2014. Hâlâ stajyer olduğunu ancak uzun bir süre sonra ailesiyle tanışabileceğini söyledi. Pazar günüydü, bu yüzden yönetmen doğum günü hediyesi olarak bir gün izin aldı. O zamanlar bu en iyi hediyeydi.
– Yeeun, soğuk bir günde sekiz kişinin performanslarını izlemeye geldiğini ve çıkış yaptıktan sonra bile aynı insanları fan tabelalarında gördüklerini, bu yüzden onlar için aile gibi olduklarını söyledi.
– Sokak performansları yaptıklarında, Seungyeon ve Sorn gitar çaldı, Yeeun Djembe çaldı, Yujin vurmalı çalgılarda ve Seunghee piyanodaydı.

– Ben ilkokuldayken, Yeeun SNSD’nin “I Got a Boy” şarkısını ajans için bir seçme şarkısı olarak seslendirdi. Yayınlanmamış olmasına rağmen, “Good Girl”ün üyeleriyle ilk tanıştığında Hyoyeon’un önünde “I Got a Boy” dansı yaptığını ve bunun, gergin olduğu zamanların utanç verici bir anı olduğunu söyledi. . Yeeun ayrıca hayalini gerçekleştirenin Hyoyeon olduğunu söyledi ama gerçekliğinden çok uzak bir insan olduğunu hissetti, gökyüzündeki bir yıldız gibi ama birlikte yaşarken hissettiği şey Hyoyeon’un çok sağlam biri olduğuydu. / güçlü insan. Bu yüzden tanışıp birlikte performans sergiledikleri için çok mutluydu.
– Yeeun, “Good Girl”ün ilk iki bölümünde ne yapmak istediği konusunda daha az emin olduğunu ve neyi sevdiği konusunda güvensiz olduğunu söyledi. Ancak, rekabetçi ve mükemmel bir performans için uyumak isteyen ve pratik yapan bir tip olduğu için, yeni şeyler için kendini zorlamaya karar verdi.
– Yeeun, “Good Girl” üyeleriyle konuştuktan sonra ve ilk gün cips yerken hepsinin çok iyi olduğunu ve halka açık imajlarına kıyasla farklı bir havası olduğunu gördüğünü söyledi. Bu yüzden ilk bölümden sonra her şeyin hayal ettiğinden daha iyi olacağını hissetti.
– Yeeun, Hyoyeon, Cheetah, Jamie ve Jiwoo ile birlikte “Good Girl”de bir takımdaydı ve hepsinin çok güvenilir olduğunu söyledi.
– Yeeun, “Good Girl” için “WITCH” pratiği yaparken kendine güvenini bulduğunu açıkladı. Ne tür yanlarını göstermesi gerektiğini ve nasıl performans göstermesi gerektiğini anladı.
– Yeeun, Yunhway ile düet yaptığında ona çok yardımcı olduğunu söyledi. CLC üyesi, daha önce hiç şarkı yapmadığı için hazırlık sırasında zorluk çektiğini ve bu yüzden Yunhway’in herhangi bir yorgunluk belirtisi göstermeden ona yardım ettiği ve derin sohbetler yaptıkları için çok minnettar olduğunu söyledi, bu yüzden Yeeun her seferinde daha fazla saymaya başladı. ona.