Skandallar Nedeniyle Dizileri Bırakan 10 Koreli Aktör

Koreli yıldızların etrafındaki skandallar yaygındır. Oyuncuların yaptıkları her şeyi durdurmaları gereken zamanlar vardır. İşte skandallar nedeniyle katıldığı projelerden ayrılmak zorunda kalan ve ara verilen bazı Koreli aktörler.

Jung Joon Won

16 yaşındaki aktör Jung Joon Won , reşit olmamasına rağmen içki ve sigara içmekten hüküm giydi. Bu , Cha Dochhol’un oğlu Cha Haegan’ı oynadığı “Evli Çiftin Dünyası” dizisi hala yayındayken oldu. İnternette içerken ve sigara içerken çekilmiş fotoğrafları dolaşmaya başlayınca sadece iki bölüm kalmasına rağmen diziden çıkarıldı.

Hyun Jung

2018’de Goh Hyun John , yönetmenle yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle “The Return” dizisinden ayrıldı . 14. bölüme kadar her şey yolunda gitti, ardından hem oyuncu hem de film ekibi işbirliği yapmayı reddetti.

Yoon Tae-Young

2018 yılında aktör Yoon Tae Young , Arabasıyla giderken kırmızı ışıkta önünde duran bir araba ile çarpıştı. Kaza anında alkol zehirlenmesi yaşıyordu. “Husband for a Hundred Days” dizisinde rol alması gerekiyordu , ancak sarhoş bir sürüş olayı nedeniyle projeden çıkarıldı .

İLGİLİ: Kim Ji Woong Dizileri, Sevgilisi, Kimdir, kpop

Han Ji Sung

Eylül 2018’de 26 yaşındaki aktris Han Ji Sung , sarhoş olduğu sırada bir taksi şoförüne termosla vurdu aynı zamanda karakolda şiddetli zorbalığına devam etti ve hatta kendisine karakola kadar eşlik eden polis memuruna da vurdu ve başka bir memuru ısırdı. Sonuç olarak, Han Ji Sung 5 milyon won para cezasına çarptırıldı ve bir yıllık denetimli serbestlik aldı. Bu 2019’da yaşandı ve oyuncu “Sekreterimin Gizli Yaşamı” dramasından çıkarıldı .

Kang Ji Hwan

Joseon’da Survival’ın başrol oyuncusu Kang Ji Hwan , ajansının iki kadın çalışanına tecavüz etmekle suçlandıktan sonra 9 Temmuz 2019’da tutuklandı . Oyuncu değiştirilse de drama dört bölüme kısaltıldı.

Ahn So Hyun

Mayıs 2019’da Ahn So Hyun , “School 2020” dizisinde kadın başrol oynadı, ancak daha sonra oyuncu kadrosundan çıkarıldı. Dizinin yapımcılarına göre Ahn So Hyun , babasının asılsız talepleri ve yanlış bilgi yayması nedeniyle kadrodan çıkarıldı . Yerine Kim Sae Ron geçti ama dizi geçen yıl hiç yayınlanmadı.

Jo Jae Hyun

2018’de 55 yaşındaki aktör Cho Jae Hyun suçlandı. cinsel tacizle ve “Cross” dizisinin kadrosundan ayrıldı . Aktris Choi Yul, Instagram’da oyuncuya sapık diyen bir gönderi yayınladı. Ona göre, 2013 yılında, 20’li yaşlarındayken oldu. Jo Jae Hyun suçlamaları kabul etti ve ardından Kyungsong Üniversitesi’nden indirildi.

Han Ye Seul

2011 yılında, aktris Han Ye Seul, 11. ve 12. bölümlerin yayınlanmasının ertelenmesi nedeniyle “Spy Myung Wol” dizisinin çekimlerine geçici olarak katılamadı. Ailesini Los Angeles’a ziyarete gitti ama sonunda Kore’ye döndü. Olayın yönetmenle çatışması nedeniyle olduğu bildirildi. Sonuçta, o çekime devam etti , ancak sorumluluktan yoksun olmakla suçlandığı için tepki aldı. Bundan sonra, Han Ye Seul bir süre dizi çekmeyi bıraktı.

Lee Seo Won

2018’de 24 yaşındaki Lee Seo Won hala çaylak bir oyuncu olarak görülüyordu. Bir kadın ünlünün suçlanması üzerine On Time’ın kadrosundan çıkarıldı. kendisini taciz etmek ve bıçakla tehdit . Sonra suçlamaları kabul etti ve hala ekranda görünmüyor.

Ji Soo

Bu yıl, “The River Where the Moon Rises” dizisinde rol alan Ji Soo , okul zorbalık suçlamaları nedeniyle çekimlerin ortasında projeden ayrıldı . Suçlamaları kabul etti ve yaptıklarından dolayı özür diledi. Dizide onun yerini aktör Na In Woo aldı. ve dizinin tüm bölümleri onunla yeniden çekildi.