En Çok Nefret Alan K-Pop İdolü Listesi 2021

En Çok Nefret Alan K-Pop İdolü: İdoller, hata yaptıklarında eleştirileri gizlemeyi imkansız kılan sürekli bir inceleme altındadır. Bazen bu görüşler mantıklıdır, çünkü onlardan öğrenirsiniz ve hayranlar durumu akışına bırakır.

Ancak, halkın olayı unutamadığı veya daha kötüsü, görünürde bir sebep olmadan saldırdığı birçok durum vardır. K-Pop’ta en nefret edilen 10 idolün kim olduğunu öğrenin. 😤

İşte En Çok Nefret Alan K-Pop İdolleri

1. BLACKPINK’ten Jennie

Jennie’nin en çok eleştirilen idollerden biri haline geldiğine şüphe yok. İlk önce sözde kötü tavrıydı ve sonra dansının “tembel” olduğunu düşündüren bir skandal olurdu.

ÖNERİLEN: En kısa Kadın Kpop İdolleri 2021 Top 17 Listesi

Ancak, diğer BLACKPINK üyeleri gibi aldığı nefretin çoğu, büyük ihtimalle yüksek popülaritesinden kaynaklanıyor. 

2. (G) I-DLE’den Soyeon

Soyeon, onu (G) I-DLE’nin müziğine kültürel olarak sahip çıkmakla suçlayan insanlardan sert eleştiriler aldı. Ne kadar hassas ve tartışmalı bir konu.

3. BTS’den Jimin, V ve Jungkook

BTS’in maknae grubunun üyeleri en çok nefret alan kişiler. Ancak, anlamsız bir eleştiri olduğuna inanılan belirgin bir sebep yoktur. 😰

4. ASTRO’dan Eunwoo

Eunwoo, ASTRO’nun en popüler üyesi olduğu için ve ayrıca büyüleyici fiziksel görünümü nedeniyle büyük bir haksız nefret alıyor.

ÖNERİLEN: K-Pop Fandom İsimleri 2021 En Orijinal Top 22 Listesi

5. MOMOLAND’dan Nancy

Nancy, gençlik yıllarında birçok insanı rahatsız eden bir yeme bozukluğu şakası yaptı. MOMOLAND’ın maknaesi artık neyin yanlış olduğunu anlayan bir yetişkin ve bu nedenle olayı geride bırakan hayranlar var. 💨

6. EXO’dan Kai

İdoller, bazı hayranlarda yaratabileceği tepkiler nedeniyle romantik ilişkilerini bir sır olarak saklamaya çalışırlar. Kai’nin önce f (x)’den Krystal ve ardından BLACKPINK’ten Jennie ile olmak üzere iki flört skandalı çıktı ve bu birçok insanın onu eleştirmesine ve yanlış tanıtmasına neden oldu.

7. TWICE’dan Tzuyu

TWICE’ın maknaesi birçok eleştirinin hedefi oldu. Birçoğu, onun sadece güzelliği için grupta olduğunu ve yeteneklerinin önemine meydan okuduğunu düşünüyor.

8. Red Velvet Yeri

Yeri yıllardır Red Velvet üyelerinden biri olmasına rağmen, gruba sonradan eklendiği için onu eleştiren, yeteneğini küçümseyen ve ona haksızlık yapan insanlar var.

9. IZ * ONE’dan Sakura

IZ * ONE, Produce 48 şovu aracılığıyla oluşturulduğundan , birçok hayran Sakura’nın daha fazla ekran zamanı aldığı ve kayırmacılıktan hoşlandığı görüşünde. Ancak, bu doğru olsa bile, bu onun hatası değil. 😶

10. IU

IU’nun eleştirileri, Super Junior’dan Eunhyuk ile yaşadığı skandaldan sonra başladı. Bir süre sonra, Jungkook’u ideal tipi olarak tanımladığı için hayranlarından bir tür reddetme ortaya çıkacaktı.

Listeye katılıyor musunuz? Sizce başka hangi K-Pop idolleri de nefret ediliyor (hata yapsınlar ya da yapmasınlar)? Bize tüm izlenimlerinizi yorumlarda bırakın! 🙊

Ayrıca K-Pop’u sizin kadar seven arkadaşlarınızla listeyi paylaşmadan ayrılmayın. Kolaylık için aşağıdaki düğmeleri kullanın.