BTS Aleyhine Yorum Yapan Mike Silvero Kimdir?

Mike Silvero, ABC Color of Paraguay’daki açıklamalarından sonra dünya trendlerinde yer aldı, ancak bunun olumlu bir nedeni yok. BTS fandomu ARMY, yabancı düşmanı yorumlar için idollerden özür dilenmesini ve bu tartışmaya yol açan içeriği kaldırmalarını talep ediyor.

Mike Silvero açıklamasında, BTS’in satışlar açısından başarısını sorguladı ve sonuçlarını şişirmek için uygulamalara başvurduklarını iddia etti.

ARMY kampanyası
Yayınlandıktan sonra hayranlar, kendi deneyimlerine dayanarak bu bilgilerin doğru olmadığını kınadılar. Ayrıca, Bangtan’ı satışlarını artırmayı gerektirmeyen birkaç eylemden biri olarak vurguladıkları Billboard makalesi gibi önceki raporlarla desteklendiler.

#DisculpateABCCOLOR ve #ApologizeABCCOLOR gibi çeşitli hashtag’ler ile kendilerini ana trendlerde konumlandırırken, ARMY Big Hit Music’e e-posta gönderdiler ve Paraguay medyasından içeriğin kaldırılmasını, düzeltilmesini ve halktan özür dilemesini talep ettiler, ancak ARMY’nin talebi ABC Color tarafından karşılanmadı.

Mike Silvero kimdir?

Herkese açık bilgilerine göre, Mike Silvero şu anda televizyon sunuculuğu yapan bir haber içeriği üreticisidir. GEN, Unicanal ve Universo 970 medyası için çalışıyor ve La Nación gazetesinde köşe yazarlığı yapıyor.