Klasik dizi konusu olan zengin erkek ve saf kız ele alınmaktadır. Bilinen bu konusunun dışında eğlenceli sahneler kendini izletmektedir. Ana karakterlerin arasındaki çekim ile My Secret Romance izlerken oldukça keyifli vakit geçireceksiniz.

Dizi Tanıtımı: My Secret Romance | KPOP TÜRK

Yeni K-Drama: My Secret Romance - Dizi-Mania

My Secret Romance Konusu

Cha Jin Wook zengin bir iş adamının tek varisidir. Kibirli, egoist ve bencil biri olan Cha Jin Wook aşka asla inanmamaktadır. İlişkileri sadece tek günlük olmaktadır. Bir kadınla magazinde adının çıkması sonucu babası akıllanması için onu kendi otellerine çalışmaya gönderir. Oraya giderken Lee Yoo Mi ile kaderleri kesişmeye başlar. Lee Yoo Mi ise saf ve iyi kalpli bir kızdır. Çok sevdiği diyetisyenlik bölümünü bitirerek mesleğine kavuşmuştur. Annesinin yeniden evlenmesi için gittiği otelde Cha Jin Wook ile tanışır. Bir gece ikisi de fazla alkolden sarhoş olurlar ve birlikte dertleşmeye başlarlar. Dertleşme ileri gider ve birlikte olurlar. Sabah uyandığında Lee Yoo Mi yaptığı şeyi fark eder ve hemen oradan uzaklaşır. O gün bilet alarak kendi yaşadığı yere gider.

Watch My Secret Romance | Netflix

Kader onları ayırmak istemez ve tekrar karşılaşmalarına izin verir. Lee Yoo Mi’nin yeni başlayacağı şirketin CEO’su Cha Jin Wook’dur. Onu şirketinde gören Cha Jin Wook, Lee Yoo Mi’yi kendi özel diyetisyeni yapmak ister. Başlarda onu çok yormuştur. Sık sık yemeğini değiştirtmiştir ve yanında onunla yemek yemeğe zorlamıştır. Birbirleri ile sürekli yüz yüze olan bu ikili yavaş yavaş birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlardır.

Sung Hoon, Song Ji Eun's Drama 'My Secret Romance' Continues To Rank High On Popular Asian Series List : K-WAVE : koreaportal

My Secret Romance Hakkında

13 bölümden oluşan dizinin her bölümü ortalama 50 dakika sürmektedir. Romantik-komedi türündeki bu dizi Kore drama izleyicileri için epeyce popülerdir. Çerez gibi izleyip bitirebileceğiniz mini bir dizidir. Aşkın ve eğlencenin bir arada olduğu bir dramadır.

My Secret Romance Karakterleri

Yakışıklı erkeklerin ve güzel kızların aynı kadroda olduğu dizide içinizi ısıtan sahneler bulunmaktadır. İzleyenlerin karakterlere karşı sempatisi oluşmuştur ve diziyi bitirseler bile tekrar izlemeye başlamaktadırlar.

Cha Jin Wook

Çok zengin ve itibar sahibi bir ailenin tek varisidir. Bunu sonucunda da şımarık, egoist ve kibirli biridir. Serseri tarzı ile hayatı önemsememektedir. Aşk konusunda ise kısa süreli birliktelikleri olmaktadır. Bir gün karıştığı bir skandal magazinde duyurulur ve babası buna sinirleri. Cha Jin Wook’u akıllanması için Jeju Adası’ndaki otellerine çalışmaya gönderir. Orada garsonluk yaparak hayatın zorluklarını tadıyor. Lee Yoo Mi ile tanıştıktan sonra ise eski halinden eser kalmıyor ve bambaşka birine dönüşüyor.

Currently Watching; My Secret Romance (애타는 로맨스) – Kdramasanonymous

 

Lee Yoo Mi  

Diyetisyen olan Lee Yoo Mi akıllı, güzel ve saf bir kızdır. Annesi uygunsuz dizilerde oynamaktadır. Bu sebeple lise hayatında onun da annesi gibi biri olduğu söylenerek dalga geçilmektedir. Bu nedenle giyimine çok dikkat etmektedir. Annesinin yine bir evliliği nedeni ile Jeju Adası’na gider. Orada Cha Jin Wook ile dertleşirlerken sarhoş olur ve birlikte bir gece geçirirler. Yaşadığı yere geri döndüğünde çalıştığı şirketin başında Cha Jin Wook’u görür. Jeju Adası’ndaki tanıştığı adamdan çok farklı biri olmuştur. Sorumluluk sahibi bir CEO’dur artık. Cha Jin Wook’un diyetisyenliğini yapmaya başlar. Sürekli yanında olduğu için artık birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlardır.

You're My Paderella (2017)

 

Jung Hyun Tae

Başarılı bir seyahat yazarı olan Jung Hyun Tae aynı zamanda bir kitap kafe sahibidir. Güler yüzlü ve arkadaş canlısı birisidir. Lee Yoo Mi’nin en yakın arkadaşıdır. Lee Yoo Mi’den hoşlanmaktadır. Fakat arkadaşlığının bozulmaması için hiç dile getirmemektedir. Aralarına Cha Jin Wook’un girmesi ile işler daha da karışık bir hal almaya başlamıştır.

My Secret Romance – Asian Dramabase

 

Joo Hye Ri

Çok güzel ve erkekler arasında popüler olan Joo Hye Ri başarılı bir sunucudur. Cha Jin Wook’dan hoşlanmaktadır. Fakat Cha Jin Wook ona karşı bir his beslememektedir ama tam olarak reddedememektedir de. Çünkü saygın bir hocanın kızıdır ve arsını iyi tutmalıdır.

Blog das Dorameiras: Sobre My Secret Romance...

Cha Dae Bok

Cha Jin Wook’un saygın ve zengin babasıdır. Oğlunun serseriliklerinden bıkmıştır. Bardağı taşıran son damla da Cha Jin Wook’un bir skandala karışmasıdır. Akıllanması için onu Jeju Adası’na göndermiştir. Orada bulunan otellerinde garson olarak çalışmasını istemektedir. Başta sorumluluk sahibi biri olması için gönderdiği oğlunun akıllanmayacağını düşünmekteydi. Fakat geldiğinde oldukça efendi biri olarak geri döndüğünü görüyor. Bunun sonucunda oğlunu şirketin başına getirerek onu CEO yapıyor.