Soyou Diyeti Nedir? K Pop Diyeti İpuçları

Soyou Diyeti: Sistar’ın şu anda solo bir şarkıcı olarak aktif olan eşsiz vokalisti Soyou, aynı zamanda tonlu ve ideal vücut figürü ile de tanınıyor. Birçok kişi onun diyet menü planını denedi. İşte Soyou’nun diyet rutini sırasında yediği yiyeceklerin listesi:

Kasım 2012’de Soyou, ‘Star Column’ ile yaptığı röportajda zor günlerindeki diyetini açıkladı. Çaylak günlerinde kendisi dahil tüm üyelerin diyet yaptığını söyledi. Hepsi ‘Push Push’ müzik videosunu çektikten 12 saat sonra yorgun ve açlardı ve bir yemek teslimatı geldi.

Hepsi bir yumurtalı tost yemeye meyilliydi, kimsenin farkına varmadan bir tane alıp banyoda birlikte paylaştılar. Soyou, hayatının geri kalanında yumurtalı tostun tadını asla unutmayacağını söylüyor.

Soyou, bir diyete başlamadan önce bir fotoğraf çekmeniz ve bu süreçte bir tane daha çekmeniz gerektiğini ortaya koyuyor. Vücutta küçük değişiklikler görürseniz kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Bir sonraki adım bir diyet günlüğü tutmaktır. Ne yediğinizi, yaptığınız antrenmanları ve her gün nasıl hissettiğinizi yazın.

İLGİLİ: Blackpink Lisa Diyet Listesi 7 Günlük Menü

Diyet programı sırasında su içerek ve özel kutulu yemek hazırlayarak açlığını hafifletir. Soyou, açlığını gidermek için bol su içeren meyve ve sebzeleri (salatalık gibi) tavuk göğsü ile birlikte koyar. Daha sonra devam etti:

“Diyetin ilk haftası için kritik öğün protein ve vitaminler, sonraki haftalar yavaş yavaş protein ve karbonhidrat alımına yükselir! Diyet yapmaktan da üzücü bir gelirim var, sanki dışarıdan gelmişim gibi hissediyorum. İnsanlarla daha az tanışıyorum ve bazen sağlıklı öğünleri özenle yiyen diğer üyelerle, onlarla birlikte olduğum her seferinde baştan çıkaramıyorum .. “

ÖNERİLEN: IU Kore Diyeti (Lee Ji Eun) Nedir?

Ayrıca diyet yaparken egzersiz yapmayı da atlamamamız gerektiğini hatırlatıyor. Düzenli olarak yapmak çok önemli. Soyou, sahneye çıkmadan önce genellikle çöreği ve kalçaları üzerinde çalışır, ellerini duvara yaslar ve bacaklarını kaldırırdı. Tüm bu küçük egzersizi yaptıktan sonra, sahnede vücut çizgisinin iyi çıktığını söylüyor.

Exit mobile version