Son zamanlarda popüler olan Kore dizilerine başlamak isteyenler için oldukça ideal olan mini diziler çabucak bitirebileceğiniz dramalardan oluşmaktadır. Az bölümlü olmasına karşın yoğun konuları olan diziler izleyenleri kendine bağlamaktadır.

Wednesday 3.30

Toplam 10 bölümden oluşan ve her bölüm 20 dakika oluşan bu dizi tatlış bir Kore dizisi. Sun Eun Woo sevgilisi Seung Gyu ile iyi bir ilişkisi vardır. Fakat bir gün Seung Gyu onu artık sevmediğini ve ayrılmak istediğini söyler. Bu duruma çok üzülen Sun Eun Woo oldukça kötü bir haldedir. Bu durumu gören Eun Woo’nun çocukluk arkadaşı Yoon Jae Won işe el atmaya kara verir. Seung Gyu’yu kıskandırarak onu tekrar Eun Woo’ya aşık etmeye karar verir. Başlarda yeni sevgili yapan ve Eun Woo’yu görmezden gelen Seung Gyu, daha sonradan yavaş yavaş kıskanmaya başlar. 2017 yılında yayınlanan bu diziyi 1 günde bitirebileceğinin düşünüyoruz.

Wednesday 3:30 PM » Güney Kore Sineması

Wednesday 3:30 PM Episode 4 Recap

Wednesday 3:30 | Dizi Yorumu ( Mini Dizi) - Gonca'nın Dünyasından

 

You Drive Me Crazy

2018 yılında yayınlanmaya başlayan bu dizi 4 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm yarım saat olan bu dizi de eğlenceli ve sizi ikileme düşüren bir dizidir. Aşk mı arkadaşlık arasında olan iki kişi arasındaki kararsızlık anlatılmaktadır. 8 yıldır arkadaş olan Lee Yoo Young ve Eun Seong bir gece sarhoş olup yanlışlıkla birlikte olurlar. Aralarında oluşan çekim ama bir anda yandan da garip atmosfer ikisini de etkilemiştir. Bu olaylardan sonra birbirlerinden hoşlandıklarını anlayan ikili arkadaşlıkları bozulmasın diye de bir şey yokmuş gibi davranmaktadırlar.

You Drive Me Crazy! - Mini Dizi

You Drive Me Crazy – Kdrama 2018 | You drive me crazy, Drive me crazy, Kdrama

You Drive Me Crazy – Heart and Seoul

Nightmare Teacher

Mini dizi 12 bölümden oluşan ve her bölüm ortalama 15 dakika sürmektedir. Korku ve gerilimi barındıran Nightmare Teacher, bir öğretmenin liseye gelmesiyle başlıyor. İlk sınıfa girdiğinde anlayışlı ve iyi biri olarak görünen bu öğretmen herkesin yanına gelerek onunla konuşabileceğini söylemiştir. Öğrenciler öğretmenin samimiliğine kanıp tek tek yanına giderek kendi hayatlarını ve düşüncelerini paylaşmaya başlamışlardır. Bir süre sonra öğrencilerin hal ve hareketlerinde gariplik olmaya başlar. Ye Rim ve Sang Woo isimli iki arkadaş çektikleri fotoğraf yardımıyla bu garipliği fark ederler. Bu fotoğrafların arkasındaki sırları merak eden iki arkadaş araştırmaya başlarlar.

Nightmare Teacher | Rakuten Viki

Nightmare Teacher Photos - MyDramaList

HanCinema's Drama Review] 'Nightmare Teacher' Episodes 1-4 @ HanCinema

Romance Full Of Life

6 bölümden oluşan Romance Full Of Life yarım saat süren bölümleri ile fantastik bir mini dizidir. So In Guk adındaki genç bir çocuğun hayatı epey iyi gitmektedir. Polis olmak isteyen So In Guk’un sevgilisi bir gün onu terk eder ve aksilikler ardı ardına gelir. Çalıştığı kafeden de parasını alamadan kovulan genç çocuk ev kirasını ödeyemez ve evden de atılır. Sefil bir durumdan olan So In Guk’un karşısına bir fırsat çıkar. Bir ilaç firması çok iyi bir ücret ödeyerek üzerinde bir ilaç uygulayacağı gönüllü birini arar. Bunu gören So In Guk gönüllü olur. Fakat bir süre sonra gaip davranışlar sergilemeye başlar. Artık insanüstü bir zekaya ve güze sahip olmuştur.

Romance Full of Life » Güney Kore Sineması

Review] Recommended K-Drama: Romance Full of Life (2017) ~ Clover Blossoms

Review] Recommended K-Drama: Romance Full of Life (2017) ~ Clover Blossoms

Queen Of The Ring

6 bölümden oluşan bu mini dizimiz yarım saat süren bölümleri ile garip konuya sahiptir. Çirkin bir kız olan Nan Hee aile mirası olan bir yüzü takması ile hayatı değişir. Tehlikede olduğu bir anda onu kurtardığını sandığı Se Gun’dan hoşlanmaya başlar. Fakat Se Gun onu düşünmemiştir ve başka bir kıza aşıktır. Bir gün ailesinden kalma yüzüğü takar. Bir şey fark eder ki bu yüzüğü taktığında Se Gun onu sevdiği kız gibi görmektedir. Bu durumdan hoşlanan Nan Hee bu oyunu devam ettirmeye karar vermektedir.

Queen of the Ring izle, Bütün Bölümleri | Asya Fanatikleri

Queen of the Ring || It Girl [MV] - YouTube

Queen of the Ring – You're perfect to me :: MBC Global Media

 

Imitation

12 bölümden oluşan Imitation ortalama 1 saat sürmektedir. İdollerin hayatını ve sıkı çalışmalarını gösteren dizide gerçek idollerin de olması izleyenlerde merak uyandırmıştır. Maha çıkış yapmak için çalışan uzun yıllar boyunca stajyer olan bir gençtir. Seçmelere az bir süre kala başka bir şirkete transfer olan Maha, başta üzülse de yeni şirketindeki 2 kişilik kız grubuna katılarak burada 3. Üye olarak çıkış yapmaya hazırlanmaya başlar. Seçme gününde sahneye çıkan bu kız grubu kötü bir olayla karşı karşıya kalır.

Kweon Ryeok ise popüler bir erkek grubunun üyesidir. Çok önceden grubunda yaşanan bir olay sonucu çok etkilenen Kweon Ryeok kariyeri için çok sıkı çalışarak önüne bakmaktadır. Hem müzisyen hem oyuncu olarak birçok kızı da etkilemektedir. Maha’nın ünlü birini taklit ettiğini düşündüğü için ondan hiç hoşlanmamaktadır fakat kader onları sürekli bir araya getirmektedir. Bunların dışında birçok idolü de anlatan dizi yakışıklı ve güzel kadrosu ile oldukça dikkat çekmektedir.

Imitation » Güney Kore Sineması

Imitation | Rakuten Viki

Reasons To Add K-Drama 'Imitation' On Your Watchlist | Namaste Hallyu - NamaSTAY your way to Hallyu