ITZY Diyeti: Hızlı Kilo Verme Püf Noktaları

ITZY diyetinin denemeye değer olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? ITZY diyeti size uygun mu, değil mi gelin birlikte öğrenelim!

Kore’de pek çok Kore güzellik standardı var ve bu da çoğu insanın mükemmel görünmesini çok zorlaştırıyor. Ancak idoller için daha da kötü çünkü kalabalığa performans göstermek ve her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorundalar.

Bu yüzden idol hayatı çok sert ve çoğu insan idolleri çok hızlı eleştiriyor. Bugün idol grubu ITZY’den ve diyetlerini / kilo vermeyi nasıl takip ettiklerinden bahsedeceğiz. ITZY’nin diyetiyle ilgileniyorsanız, okumaya devam edin.

İLGİLİ: Bae Suzy Diyet Ve Kilo Kaybı Dönüşümü

ITZY Üyeleri Kimlerdir?

ITZY, 2019’da çıkış yapan beş üyeli bir kız grubudur. İlk albümleri büyük bir hit olan “IT’z Different” idi. Çıkıştan önce bile çok popülerlerdi çünkü bazı üyeler zaten bazı hayatta kalma şovlarına katıldı.

Beş üye de çok yetenekli ve yaptıklarından zevk alıyor. Ayrıca diyetlerden geçtiklerini veya bugüne kadar hala diyet yaptıklarını unutmayın. Lia’nın diyetiyle başlayalım ve oradan devam edelim.

Lia’nın Diyeti (ITZY Diyeti)

Lia, ITZY’nin bir üyesi ve grubun ana vokal / rapçisidir. Başlangıçta, grubun en az popüler olanıydı, ancak zamanlayıcıya göre gittikçe daha popüler hale geldi. 2018’de çok kilo vermeye başladı ve hayranlar onu eleştirdiklerini fark etti ve Lia muhtemelen strese girdi.

Çok fazla nefret aldıktan sonra hayran kitlesi büyümeye başladı ve çok fazla destek aldı.

Canlı bir yayında, yeme alışkanlıkları hakkında konuştular ve yemeklerinin tadını çıkardılar. Küçük lokmalar halinde yemeyi sevdiğini söyledi.

İlk çıkışından önce, kilosunu korumak için sadece salata yiyebiliyordu. Temmuz ayında ITZY başka bir hit ile geri döndü, “ICY” o sırada aynı görünüyordu ama promosyonlar devam ederken önümüzdeki aylarda yavaş yavaş kilo almaya başladı.

Ağustos ayında Lia, çıkışlarından bu yana en yüksek kilosuna sahip görünüyordu ve bunun için sebepsiz yere bir ton nefret aldı. Biraz kilo almak tamamen normaldir, ancak elbette nefret edenler her zaman orada olacaktır.

İLGİLİ: Park Shin Hye Diyeti Nasıl Yapılır? Ne Yiyebilirsin?

Nefret edenler yüzünden cildinde rahat hissetmediğini görebiliyordunuz. Daha sonra zengin bir aileden geldiği ve hiçbir yeteneği olmadığı için suçlandığı için hedef alındı.

Bu çok saçma çünkü tüm kursiyerler son gruba katılmadan önce yıllarca eğitim alıyorlar.

Çok kilo vermeye başladı ve hayranlar bunu fark etmeye başladı. Altın Disk Ödülleri sırasında Lia “zayıf ve yorgun” görünüyordu. Aşırı diyetlerden geçtiğinizde bu normaldir. Şimdi Lia ilk büyüklüğüne geri döndü, ancak hayranlarını memnun etmek için son derece sıkı çalıştığını görebilirsiniz.

Gerçekten ve ITZY hayranıysanız, ne olursa olsun onları desteklemelisiniz. Ne yaşarsa yaşasın ya da nasıl görünürse görünsün, Lia’ya yapacağımız ve destekleyeceğimiz şey bu.

Yeji’nin Diyeti (ITZY Diyeti)

Yeji’nin diyeti de çok fazla olmayan bir şey, ancak diğer bazı diyetlerden biraz daha iyi. Beş dilim karpuzla başlıyor ki bu çok fazla değil ve sizi tok hissettirmiyor, ama muhtemelen birkaç saat için yeterli.

Ondan sonra, soslu tavuk göğsü ve ne tür bir sosu bilmiyoruz, ama bu sadece bir örnek.

Ondan sonra bir şeyler atıştırır ve akşam yemeğinde üç tavuk kanadı ve salata vardır. Diyet tamamen doğru değil, ancak kalori alımı da oldukça düşük olduğu için Kore diyetlerine oldukça yakın olduğunu düşünüyoruz.

Yani bu diyeti kendiniz deneyecekseniz, kalori alımınızı doldurmak ve tok olduğunuzdan emin olmak için biraz daha atıştırmalıklar eklediğinizden emin olun.

Bu Diyetleri Takip Etmelisiniz?

Hayır, yanınızda her gün sizi kontrol edecek biri olmadıkça bu diyetleri kendiniz uygulamamalısınız. Yeji’nin diyeti oldukça iyi görünebilir, ancak kalori alımı her gün sadece 900-1200, bu da ortalamanın çok altında.

Kadınlar için ortalama kalori alımı günde yaklaşık 1700 kaloridir; ancak, nasıl inşa ettiğinize ve normalde ne yediğinize de bakmalısınız.

İdollerin, mecbur kalmadıkça kendileri diyete uymak istemediklerini unutmayın.

Bu genellikle bir geri dönüş yaparken veya performans sergilerken olur. İdolün programlarının da son derece sıkı olduğunu ve etkinlikler ve çeşitli şovlarla dolu olduğunu görebilirsiniz. İlgileniyorsanız , buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Exit mobile version