GTA 5 Birinci şahıs modu

GTA 5 birinci şahıs modu oyun kılavuzunun bu bölümünde, birinci şahıs bakış açısının nasıl açılacağını . GTA 5’te FPP’yi etkinleştirdikten sonra oyunun nasıl değiştiğini de açıklıyoruz .

GTA 5’te en gelişmiş ve beklenen değişikliğin, birinci şahıs bakış açısıyla oldukça ayrıntılı bir görünüm modu olması gerekiyordu. . Dünyaya sadece arazinin keşfi sırasında veya dövüş sırasında değil, aynı zamanda araç sürerken ve uçarken de benzersiz bir şekilde bakmaya izin verdiği için tüm oyunu yeni bir seviyeye taşır.

Başlamak için dokunmatik paneli kullanarak kamera modları arasında geçiş yapmanız ve tabii ki doğru modda kalmanız gerekir. Etkinleştirmeden sonra, görünüm, çevredeki alım, yönlendirme ve grafik efektleri büyük ölçüde etkileyecek olan karakterin perspektifinden gösterilecektir. Yeni kamera moduyla bağlantılı olarak, yaratıcılar hareket etme ve dövüş yollarının birçok yeni animasyonunu tanıttı ve dahası, yürütülen araçların kokpitlerinin görünümünü yeniden oluşturdu.

GTA 5 nasıl hızlı para kazanılır?

Birinci şahıs modu seçeneklerini kullanırken birçok yeni şey deneyimleyebiliriz, ancak diğer yandan – en azından başlangıçta – sunulan dünyanın özgür keşfiyle ilgili zorluklarla da karşılaşabiliriz. Bu noktada, her şey yukarıda bahsedilen arabaları, motosikletleri veya helikopterleri yönetmekle ilgilidir. Kahraman perspektifinden bakıldığında, görüş mesafesi önemli ölçüde azalır , bu da doğrudan yön duygusunun kalitesine ve çarpışmaları deneyimleme fırsatına dönüşür . Her şeye alışabilirsiniz, özellikle de harika anlar ve nefes kesici manzaralar gerektirdiğinde.

Exit mobile version