ED1000 Tedavisi nedir?

ED1000 Tedavisi: ED-1000, penise yeni kan akışını teşvik etmek için düşük yoğunluklu şok dalgaları kullanan yenilikçi ve ağrısız yeni bir tedavidir. Vaskülojenik iktidarsızlığı veya diyabeti olan hastalar, ED-1000 tedavisi için en iyi adaylardır.

Erektil disfonksiyon (veya iktidarsızlık) birçok erkeği özellikle yaşlandıkça etkiler.

Bazı durumlarda psikolojik kökleri vardır, ancak diğer durumların, özellikle kan akışı (damar hastalığı) ve kalp ile ilgili olanların erken bir göstergesi olabilir.

Erektil disfonksiyon (veya iktidarsızlık) pek çok erkeği etkilemektedir – özellikle 40 yaşın üzerindekiler. Araştırmalar, 40 ile 70 yaşları arasındaki erkeklerin% 45’inin ereksiyon elde etmekte veya sürdürmekte bazı zorluklar yaşadığını göstermektedir (kaynak: Journal of Urology 2012 Mayıs).

Erektil disfonksiyondan muzdarip olmanın üzücü olabileceğini anlıyoruz. Kendinize olan güveninizi ve öz saygınızı zayıflatabilir ve partnerinizle tam bir ilişkiye sahip olmanızı engelleyebilir.

Genellikle psikolojik faktörlerden kaynaklansa da iktidarsızlık, daha ciddi fiziksel sağlık durumlarının erken uyarı işareti de olabilir.

ÖNERİLEN: Erektil Disfonksiyon Nedir?

Çoğu ED tedavisi geçici bir çözüm sunar. ED1000, ED’nin altında yatan nedeni tedavi eden tek tedavidir. Erektil disfonksiyonlu erkekler için devrim niteliğinde, invazif olmayan bir tedavidir.

Akustik ses dalgası teknolojisi böbrek taşları, ayak ağrısı, eklem ağrısı ve anjin tedavisi için 50 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. ED1000, özellikle ED’li hastaları tedavi etmek için tasarlanmıştır.

ED1000, vasküler ilişkili ED’ye tam bir çözüm sunan, kolay, güvenli ve ağrısız, klinik olarak kanıtlanmış bir tedavi sunar. Enjeksiyonlar, pompalar ve cerrahi implantlar dahil olmak üzere daha invaziv tedavi seçeneklerine başvurmadan önce ED1000’in dikkate alınması gerektiğini söylemeye gerek yok.

ED1000 Tedavisi

ED1000 Tedavisi verilerle desteklenmiş ve ürologlar tarafından onaylanmıştır.

ED1000 Tedavisi mi düşünüyorsunuz?

ED1000, sadece semptomları değil, ED’nin altta yatan nedenini tedavi eden, klinik olarak kanıtlanmış tek tedavi seçeneğidir.

ED1000 NEDEN DİĞER ED TEDAVİ SEÇENEKLERİNDEN DAHA ÇEKİCİ?

1. Kanıtlanmış klinik sonuçlar

ED1000, sağlam klinik deney verileri ve 30’dan fazla ülkede on binlerce hastayı tedavi eden 5 yılı aşkın süredir ED tedavisi için en çok araştırılan ve en etkili akustik ses dalgası cihazıdır.

2. Non-invaziv ve ağrısız

Diğer tedavilerin aksine, ED1000’in yutulması, enjekte edilmesi veya pompalanması gerekmez.

3. Gösterilen hasta faydası

Haplara yanıt verseniz de vermeseniz de, ED1000’in uygun ve etkili bir tedavi seçeneği olduğu kanıtlanmıştır.

4. Uzun vadeli etkiler

ED1000, yalnızca semptomları değil, altında yatan ED nedenini tedavi ederek tedaviden sonra kalıcı sonuçlar sağlar.

DAHA FAZLA HASTA İÇİN YENİ ETKİNLİK

ED için geleneksel tedaviler arasında ilaç tedavisi, hormon replasman tedavisi, vakum pompaları, enjeksiyonlar ve implantlar bulunur; bunlar yalnızca geçici çözümler sunar ve son derece zararlı yan etkilere sahip olabilir. Erkeklerin ilaçlara yönelmesi yaygındır, ancak ilaçlar yalnızca semptomları tedavi ederken, ED1000 Terapisi altta yatan sorunu çözer.

Exit mobile version