Counter Strike Savaş Oyunları Modu

Counter Strike Savaş Oyunları, oynanışı etkileyen 6 farklı oyun varyasyonu sunar. Maç bittiğinde, oyuncular bir sonraki oyuna uygulanacak bir değiştirici seçebilirler.

Değiştiricileri aşağıda görebilirsiniz. Liste, her moda başlamanıza yardımcı olacak bir dizi ipucu içerir.

Uçan İzci

Her oyuncuya bir SSG08 ve bir bıçak verilir . Yerçekimi devre dışı bırakılır – indüklenen durum gelişmiş doğruluk sağlar.

İpuçları

Yerçekimi olmaması, alışılmadık konumlara erişmenize yardımcı olabilecek çok daha fazla ve daha yüksek atlamalar yapmanızı sağlar. Örneğin, daha önce erişilemeyen bir binaya veya geçerli bir siper görevi görecek bir ağaca atlayabilirsiniz.

Havada olmak sizi vurmanızı kolaylaştırır. Gerekli değilse veya alan güvenli değilse atlamaktan kaçının.

Eğer CT olarak oynuyorsanız, çatıları görüş noktaları olarak kullanmaktan kaçının çünkü bu yerler neredeyse her zaman düşman ekibi tarafından izleniyor.

Terörist tarafı, başlangıç bölgesinden çok uzak olmayan büyük kayanın arkasında bulunan çok uygun bir görüş noktası içerir. Uzak çatıda görünen rakipleri ve solunuzdaki binaya tırmananları bastırmak için kullanın.

Counter Strike Savaş Oyunları
Counter Strike Savaş Oyunları

Ağır Saldırı Kıyafeti

Oyuncular, aldıkları hasarın bir kısmını ıslatarak dayanıklılıklarını artıracak bir Ağır Saldırı Kostümü satın alabilirler .

İpuçları

Bir kez kuşanıldığında, kıyafet, Tüfekleri kullanmanı yasaklıyor.

Öğe, en iyi takım savaşında takım halinde kullanılır. Odalara saldırmak ve ekip arkadaşlarınızı zarar görmekten korumak için kullanın.

ÖNERİLEN: Counter Strike El Bombaları Nasıl Kullanılır?

Sadece kafadan

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, kafadan vuruşlar rakiplerimizi incitmenin tek yoludur. Bu tür modlar genellikle amacımıza yardımcı olabilecek bir uygulama olarak ele alınır.

Ateş etmeden önceki gecikmeyi azaltmak için artı işaretlerinizi normalden biraz daha yüksek tutmaya çalışın.

Headshots Only kesinlikle çok fazla kişisel beceri gerektiren bir moddur. Sık sık kendinizi kaybederken bulabilirsiniz, ancak genişletilmiş zorluk seviyesi becerinizi artırmanın harika bir yoludur, bu nedenle oynamak gelecekte işe yarayabilir.

Size ateş eden birden fazla rakip olsa bile sakin olun. Hasar yalnızca kafadan vurularak verilebilir, bu nedenle önce rakiplerinize ulaşmanız mümkün olabilir.

Her türlü hareket yöntemini kullanın. Konumunuzu değiştirin, zıplayın, çömelin – rakipleriniz tarafından vurulmamak için hareket halinde kalın.

Avcılar – Toplayıcılar

Oyuncuların maçı kazanmak için gerekli puanları almak için oyuncu künyelerini bulmaları gerekir. Her öldürme, mağlup edilen rakibin yanında bulunan bir köpek etiketi ile sonuçlanır.

İpuçları

Takım arkadaşlarınızla işbirliği yapın. Birlikte pusu kurabilir veya tek bir düşmana ateş ederek hayatta kalma şansınızı artırabilirsiniz.

Künyeyi almadan önce alanın temiz olduğundan emin olun.

Stab Stab Zap

Silah seçimimiz bıçaklar , el bombaları ve modifiye edilmiş bir Zeus (tazer) ile sınırlıdır .

Counter Strike Savaş Oyunları Modu
Counter Strike Savaş Oyunları Modu

İpuçları

Zeus (taser) yalnızca yakın dövüş menzilinde etkilidir.

Taser ile doğrudan temas, rakibinizi ortadan kaldırmak için yeterlidir. Yine de üst bedeninizin etkinliğinizi artırmasını hedefleyin.

Taser’ın 30 saniyelik bir yeniden yükleme süresi vardır, bu nedenle atışınızı kaçırmadığınızdan emin olun.

Taser’ınızı farklı bir silahla değiştirebilirsiniz – yeni silahın tamamen dolu olduğu ortaya çıkabilir.

Rakibe tazer ile kafa kafaya bakarak bıçaklama girişimini engellemek kolaydır.

Kılıflı tablayı kullanmak amacıyla bir bıçağı kuşanarak gelen bir rakibi cezbetmeye çalışabilirsiniz. Rakibiniz size saldırmak için cazip geldiyse, yaklaşana kadar bekleyin ve onu ortadan kaldırmak için taser’ı donatın.

ÖNERİLEN: Counter Strike Konsol Açma Ayarları

Tetik Disiplini

Kaçırılan her atış belirli bir miktar hasar vereceğinden kesinlikle hedefinizi geliştirecek bir mod. Duvara bir mermi yağmuru ateşlerseniz, kendinizi turdan atarsınız.

İpuçları

Kafadan vuruş yapmakta iyi değilseniz, rakibe vurma şansınızı artırmak için vücuda nişan alın.

Silahlarınızın geri tepmesini azaltmak için patlama moduna geçin

Dobrym pomyslem jest yayılmış, aby przeciwnik spudlowal pare strzalów dzieki czemu latwiej bedzie dobic git. Her kaçan mermi rakibinize zarar verdiğinden, hareket halinde kalmak da iyi bir seçimdir.

Rakibinizi de dışarı çekebilirsiniz – birkaç atış kaçırırsa, el bombası kullanarak onu ortadan kaldırın.