BLACKPİNK Rose Gibi Şık Ve Güzel Görünmek İstermisiniz?

BLACKPİNK Rose : K-Pop moda stilleri şu anda moda bağımlıları için en büyük etkilerden biri haline geliyor, özellikle de K-Pop idollerinden geldiğinde. İnsanlar günlük tarzları veya kırmızı halı tarzları için idolleri gibi giyinmek isterler. İnsanlar, kendi özellikleri ve basitlikleri nedeniyle bu stilleri kopyalama eğilimindedir. Tarzı düzenli olarak tutulan en yaygın kadın idollerden biri BLACKPINK’ten Rosé!

BLACKPINK Rose, Yves Saint Laurent 2019’da

Eylül 2019’da BLACKPINK’ten Rosé, Fransa’nın Paris kentinde düzenlenen Yves Saint Laurent defilesine gitti. Etkinlik boyunca, Moda Haftası’nda çok parlak bir görünümle ilk kez sahneye çıktı!

İpeksi siyah deri kıyafeti, gevşek saçları ve göz alıcı makyajıyla ortaya çıktı. Kanatlı göz kalemi daha da çarpıcı görünmesini sağladı ve görünüşüne sert bir görünüm kazandırdı!

Gösteri sırasında görkemli görünümünden dolayı büyük ilgi gören Rosé, defilede de ön sırada oturdu. Ayrıca Catherine Deneuve, Charlotte Gainsbourg, Ezra Miller, Jacob Elordi ve çok daha fazlası gibi diğer büyük halk figürleriyle tanıştı!

İLGİLİ: Eric Mun’un Eşi Na Hye-Mi Hakkında

BLACKPINK Rose, Paris Moda Haftası 2020’de

Bir sonraki moda etkinliği için BLACKPINK Rosé, 2020 Paris Moda Haftası’nda boy gösterdi! Etkinlik Şubat 2020’de yapıldı ve yine Yves Saint Laurent defilesine katıldı ve prestijli etkinlikte ikinci kez görülmesini sağladı.

Rami Malek, Lily Collins, Brooklyn Beckham ve hatta Hailey Bieber gibi diğer büyük ünlülerle bir kez daha ön sırada oturdu. Sonra, belli ki, Yves Saint Laurent’in tasarımcısı Anthon Vaccarello ile bir karşılaşması da vardı!

Siyah bir ceket ve beyaz bir gömlek giymiş tek renkli bir kıyafetle göründü. Ayrıca siyah şort, siyah bir askılı çanta ve bir çift deri dizlik çizme giymişti! Makyajı için doğal ama aynı zamanda kusursuzdu. Saçlarını gevşek ve dalgalı bırakarak çarpıcı bir görsel yarattı.

Rosé’nin Lüks Moda Markaları

En büyük kız gruplarından birinin üyesi olarak, Rosé’nin lüks markalardan gelen kıyafetler giydiğini görmek çok yaygın! Öğe basit veya basit görünse bile, genellikle bir tasarımcı markasından gelir ve bunu kanıtlamak için yüksek fiyat etiketi taşır!

Rosé, moda kıyafetleri için lüks markalarda da yer aldı! Yukarıdaki fotoğrafta bir Yves Saint Laurent ceket, Chrome Hearts aksesuarları, Cartier takıları, Beaver Brooks yüzüğü ve çok daha fazlasını giyiyor!

BLACKPİNK Rose: En İyi Stil Seçimleri

BLACKPINK’in Rosé’sinin herhangi bir moda etkinliğinde veya resmi durumda çoğunlukla zarif ve şık tarzlarda göründüğünü görebiliriz. Ama endişelenme, Rosé’den başka bir tarz kopyalamak istiyorsan, onu da seviyor olmalısın! İşte Rosé’nin günlük tarzınıza ilham verecek en iyi stil seçimlerinden bazıları!