BLACKPINK Ne Zaman Dağıtılacak?

BLACKPINK Ne Zaman Dağıtılacak: Şimdiye kadar ne zaman dağılacaklarını bilmiyoruz, 2023’e kadar sürecek bir sözleşme imzaladılar ve bundan sonra istifa edip etmemek kendi seçimi.

BLACKPINK’in 2023’te dağılması ihtimali olabilir; ancak, bildiğimiz kadarıyla, YG sanatçıları, doğru muamele gördüklerinde genellikle şirketten istifa ederler.

BLACKPINK muhtemelen daha sonra daha fazla müzik yayınlayacak ve umarım gelecekte hepsinin bir solo albümü olacak. Neredeyse tüm hayranların aradığı şey bu ve şimdi oldukça uzun bir süredir beklediğimizi söylemeliyim.

ÖNERİLEN: Kpop İdolleri Neden Saçlarını Beyazlatır?

Grup, en iyisi olmasa da, oradaki en iyi kız gruplarından biridir. YG Entertainment harika bir şirket ve son skandala kadar uzun yıllardır öyle. Ancak, yollarına devam ettiler ve eşyalarını bir araya getirdiler.

Artık birden fazla grup da çıktığına göre, BLACKPINK’in gelecekte YG Entertainment ile birlikte istifa edeceğini umuyoruz. İstedikleri bu değilse, grup olarak tanıtım yapmaya devam edeceklerini ve her zaman yaptıkları gibi harika müzikler çıkaracaklarını umuyoruz.

BLACKPINK Ne Kadar Popüler?

BLACKPINK’in satış geçmişine bakarsanız, popülaritesinin arttığını açıkça görebilirsiniz. Wikipedia’ya göre  , albüm satışları her single veya albüm yayınladıklarında artıyor. Bazı verilere bakalım ve kendiniz görelim.

  • BLACKPINK ALBÜM 2020 1331068
  • BLACKPINK BU AŞKI ÖLDÜRDÜ 2019 429358
  • BLACKPINK KARE KADAR 2016 298375

Gördüğünüz gibi, albüm satışları açıkça artıyor. Öyleyse, BLACKPINK’in gerçekten popüler olduğu sonucuna varabiliriz, ancak ne kadar popüler? Pek çok insanın sorduğu soru bu. Pek çok YouTube görüntüleme rekorunu kırdılar ve hala uzun yıllardır listelerin zirvesindeler.

BLACKPINK’in güvenlik olmadan dışarı çıktığı ve taraftarlar tarafından yoldan çıktığı birçok kez olmuştur. Bazı havalimanı videolarına bakarsanız, daha fazla değilse de, çoğu zaman, onların ayrılmalarını bekleyen binlerce hayran vardır. Bu yüzden kesinlikle çok popüler olduklarını ve bir günden daha kısa bir sürede tam bir konseri kolayca satabileceklerini söyleyebiliriz.

ÖNERİLEN: Kpop nedir? Yeni Başlayanlar İçin Kpop Rehberi

BLACKPINK BTS’den Daha Popüler mi?

Tüm Kpop gruplarının istatistiklerine bakarsanız, hiçbir BLACKPINK BTS’den daha popüler değildir. Bununla birlikte, sadece kız gruplarına bakarsanız, BLACKPINK şimdiye kadarki en büyüğü ve muhtemelen uzun bir süre orada kalacak, çünkü henüz BLACKPINK’in yaptığı gibi listelerde zirveye çıkan bir canavar çaylak olmadı.

Her iki fandom da çok büyük ve dünya çapında binlerce hayrana sahip. BTS’in yalnızca bir hesabı varken, BLACKPINK’in her üyesinin kendi Instagram’ına sahip olduğu sosyal medya varlığına bakabilirsiniz.

Yani, sadece Instagram takipçilerine bakarsanız, evet, BLACKPINK daha popüler. Yani, gerçekten ona nasıl baktığınız ve hangi perspektiften baktığınız önemli. Genel olarak BTS, BLACKPINK’ten daha fazla konser sattığı için dünya çapında daha popüler.

Bununla birlikte, BTS ayrıca daha fazla konser verdi. Kısaca söylemek gerekirse, çok farklı oldukları ve aynı kitleye sahip olmadıkları için bu grupları gerçekten karşılaştıramazsınız.

BLACKPINK’in Flört Etmesine İzin Veriliyor mu?

Hayır, BLACKPINK’in flört etmesine izin verilmiyor. Ancak Jennie geçmişte çıktı çünkü YG Entertainment buna izin verdi. Genel olarak idollerin flört etmesine izin verilmiyor. Bu konu hakkında daha derinlemesine gidersiniz  burada .

Birçok şirketten araştırdığımıza göre, idollerin sözleşmede çıkmasına izin verilmediğini söylüyor. Bu çoğunlukla sözleşmeleri sona erene kadar ya da bir para cezası ödemek zorunda kalıyor, ki bu muhtemelen ucuz değil.

Bununla birlikte, gizlice çıkan birçok idol var, ancak kimse bilmiyor çünkü gizlemekte iyi. İdollerle çıkmak normal olmalı çünkü onlar da insan ve duyguları var. Bunu bir kenara itmek ve sadece bütün gün dans etmeye, şarkı söylemeye ve oyunculuğa odaklanmak zor.

Öyleyse, bir idol randevusu görürseniz, onları desteklemeye devam ettiğinizden emin olun ve tüm grubu iptal etmeyin. Bu, grubun bir üyesinin çıktığı ve kurallara uymadığı için gruptan hemen çıkarıldığı durumlarda sık sık olan şeydir.

ÖNERİLEN: Ulzzang Diyeti Uygulaması Ve Egzersiz Rutini

İnsanlar Neden BLACKPINK’in Kaba Olduğunu Düşünüyor?

Çoğu insan böyle göründüğü için BLACKPINK’in kaba olduğunu düşünüyor, ki bu çok saçma. BLACKPINK hiç kaba değildir ve nefret edenlerin düşündüğü şeydir çünkü neredeyse her zaman kıskanırlar. Bu aynı zamanda farklı gruplarda da olur ve bu oldukça tuhaf çünkü sebepsiz yere nefret alıyorlar.

BLACKPINK’in yaptığı hayran işaretlerinin miktarına ve bizim için oluşturdukları içeriğe bakarsanız. Sadece hayranlarını memnun etmek için çok fazla saat harcadılar. Yani, onların kaba olduklarını düşünmek çok yanlış ve bu sonucu nereden aldığınızı bilmiyoruz.

Sadece BLACKPINK’e bir kez daha bakın ve neler yaşadıklarını görün. Çıkış yapmadan önce 10 yıldan fazla eğitim ve sıkı çalışma. Onları desteklemeye devam edelim ve umarız bizim için harika müzikler yayınlamaya devam ederler.